Smokey Goodness 8 - Lowlands BBQ

Smokey Goodness Lowlands BBQ, heeft onze eigen Lage Landen als inspiratiebron.Bigger, better en dit keer geheel in onze eigen backyard.Want waarom rei..

29.99€

Smokey Goodness 7 - BBQ Feast on Fire

In Smokey Goodness BBQ Feast on Fire biedt Jord Althuizen en de Smokey crew je complete BBQ-menu’s.Van Fancy Fire en Veggy Feast tot Smokey Italian en..

22.50€

Smokey Goodness 6 - Burgers & BBQ Bites

Het BBQ-boek van Smokey Goodness –Burgers & BBQ Bites,met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.Back to t..

22.50€

Smokey Goodness 5 - No Worries BBQ

In Smokey Goodness No Worries BBQ van BBQ-held Jord Althuizen ontdek je deze zomer de laid-back Aussie approach tot barbecueën.Dit nieuwe Smokey Goodn..

29.99€

Smokey Goodness 3 - Het Bigger, Better BBQ Boek

Smokey Goodness 3 is het derde barbecueboek van barbecue-held Jord Althuizen voor alle BBQ-fanaten!Ontdek met Smokey Goodness de spannende, nieuwe fla..

27.50€

Smokey Goodness 2 - Het Next Level BBQ Boek

In 2017 won Smokey Goodness de Kookboek van het Jaar vakjury prijs.Een overweldigend aantal stemmers heeft voor de Gouden Garde Publieksprijs – Smokey..

27.50€

Smokey Goodness 1 - Het Ultieme BBQ Boek

Smokey Goodness is het BBQ-kookboek van wereldkampioen Barbecue, Jord Althuizen.Met Smokey Goodness haal je het beste uit je BBQ.Met alles over (voor)..

27.50€

Black Smoke - BBQ, Booze en Attitude

Écht indruk maken met de BBQ?Dan is special edition BBQ boek Black Smoke van Jord Althuizen en Kasper Stuart hét boek voor jou.Naast blow-your-socks-o..

29.99€

Ooni - Ooni Shoes Ooni - Ooni Shoes

De Ooni schoenen zorgen voor een stabiele plaatsing van je Ooni oven op een kleine tafel.Door gebruik van de Ooni shoes ben je 100% zeker van een veil..

9.99€

Braaimaster - Schoorsteendeel Elite Zwart 50cm

Met dit opzetstuk verleng je de schouw van je Braaimaster Elite ZWART met 50cm!+  Verlengstuk voor de schouw van de Elite, zwarte uitvoering..

175.00€

Braaimaster - Schoorsteendeel Elite Corten 50cm

Met dit opzetstuk verleng je de schouw van je Braaimaster Elite Corten met 50cm!+  Verlengstuk voor de schouw van de Elite Corten+  Len..

175.00€

Braaimaster - RVS rooster 485

Extra uitbreiding op de standaard geleverde roosters.+  Zeer robuuste, Braaimaster-kwaliteit+  Uitvoering in 100% RVS+  Geschikt v..

60.00€

Style de Vie - Magnetisch messenblok eik Style de Vie - Magnetisch messenblok eik

Magnetisch messenblok in eikenhout, op een natuurstenen voetStijlvol messenblok met ruimte voor 5 messen per kant, aan weerskanten te gebruiken.Het me..

64.95€

Style de Vie - Magnetisch messenblok walnoot Style de Vie - Magnetisch messenblok walnoot

Magnetisch messenblok in walnotenhout, op een natuurstenen voetStijlvol messenblok met ruimte voor 5 messen per kant, aan weerskanten te gebruiken.Het..

74.95€

Forged - VG10 Vleesmes Forged - VG10 Vleesmes

VG10 Vleesmes-   Vervaardigd van Japans VG10 staal-   Hardheid van 60 Rockwell-   Lemmetlengte is 20.5cm-   L..

83.95€

De Fik Erin - Braairub no.1
De Fik Erin - Braairub no.2

De Fik Erin Braai Rub No.2Braairub #2, een heerlijke all purpose rub die iets vertrouwder zal overkomen bij de gemiddelde BBQer door het gebruik van g..

9.95€

De Fik Erin - Braairub no.3

De Fik Erin Braai Rub No.3Daar is hij dan, de Braairub #3!Jullie vragen om een beef rub? Dan krijgen jullie er een!!De Braairub #3 heeft een zeer ster..

9.95€

PremiumBBQ - Eikenhout per kg

Eikenhout geeft een levendige vlam en een heerlijke geur. Eikenhout is een sterke houtsoort en heeft daardoor een vrij langzame verbranding.Met zijn v..

0.96€

De Fik Erin - Braairub no.4

De Fik Erin Braai Rub No.4Met als hoofdingrediënten Zuid-Afrikaanse Rooibos en Sumak is deze smaakexplosie van kruiden weer een hele mooie Braair..

10.95€

Caputo - Farina Tipo "00" Pizzeria - 1kg

Het Napolitaanse merk Caputo (voluit Antico Mulino Caputo) wordt door veel pizzabakkers wereldwijd geprezen (en aanbeden) voor de pizzabloem die ..

2.35€

Caputo - Farina Tipo "00" Cuoco - 1kg

Het Napolitaanse merk Caputo (voluit Antico Mulino Caputo) wordt door veel pizzabakkers wereldwijd geprezen (en aanbeden) voor de pizzabloem die ..

2.30€

Braaimaster - FS 1200 ELITE CORTEN Braaimaster - FS 1200 ELITE CORTEN

De Braai is de ideale combinatie van haard en buitenkeuken. Geïnspireerd door de manier van buiten koken en familie en vrienden ontvangen zoals men in..

2,850.00€

The Bastard - Dutch Oven SMALL The Bastard - Dutch Oven SMALL

Nog meer mogelijkheden met The Bastard? Met The Bastard Dutch oven kun je ook nog stoere soepen en stoofpotten maken op je kamado.De gietijzeren ..

29.95€

The Bastard - Bakpan rond SMALL The Bastard - Bakpan rond SMALL

Gietijzeren bakpanEigenschappen:- Diameter: 16cm- Materiaal: gietijzer- Geschikt voor alle types bbq en vuren- NIET vaatwasserbestendig..

17.95€

The Bastard - Cast Iron Grid COMPACT

Als je echt het beste van het beste wilt van je Bastard dan grill je gerechten op een gietijzeren rooster. Gietijzer geeft een constantere warmte..

44.95€

Crisco Cast Iron Seasoning
The Bastard - Pizza stone COMPACT

De heerlijkste steenoven pizza’s zo uit je kamado BBQ!Pizza bakken op je keramische BBQ doe je natuurlijk met de pizzasteen van The Bastard. De p..

32.95€

Braaimaster - FS 800 ELITE BLACK Braaimaster - FS 800 ELITE BLACK
Grate Goods - Premium All Purpose BBQ Rub

Uitsluitend natuurlijke ingrediënten. Een gebalanceerde en krachtige melange van kruiden en specerijen speciaal voor barbecue. Award winning..

8.25€

Traeger - Ironwood 885 Traeger - Ironwood 885

..

1,899.00€